Ринок біопалива в Україні: крок назустріч енергетичній незалежності

Ринок біопалива в Україні: крок назустріч енергетичній незалежності

19 вересня 2017 у Києві нідерландські та українські компанії зустрінуться на форумі “Ринок біопалива в Україні: крок назустріч енергетичній незалежності”.

Зважаючи на наявні проблеми в світовій енергетичної галузі, біомаса як енергетичний ресурс може зробити суттєвий внесок у виробництво теплової енергії, електроенергії та біопалив.

Нідерландські компанії мають великий досвід дослідження, розробки і впровадження різних біоенергетичних технологій: пряме спалювання, сумісне спалювання, анаеробне зброджування, виробництво енергії з відходів тощо, а також досвід розвитку біоекономіки.

Мета форуму: сприяння сталому використанню біомаси та біопалива у секторах теплопостачання та транспорту України. Форум присвячений пошуку можливих шляхів співробітництва для розробки спільних проектів, спрямованих на стале використання біомаси як палива.

В першій частині форуму будуть представлені та обговорені питання використання твердої біомаси для виробництва теплової енергії.

Теми дискусій:

  • ресурси біомаси;
  • забезпечення якості;
  • сталість;
  • сертифікація та підтримка ринку за допомогою податкових пільг або державних субсидій.

Друга частина форуму буде присвячена питанням використання відходів цукрового буряку та іншої сільськогосподарської біомаси для виробництва рідких біопалив, призначених для застосування у секторах теплопостачання та транспорту.

До участі у форумі запрошуються профільні українські підприємства, аграрні компанії, державні установи та муніципалітети.

Участь у Форумі – безкоштовна за умови реєстрації до 1 вересня 2017.

Програма заходу доступна для ознайомлення нижче та у форматі PDF.

Чекаємо на Вас!

Leave a Reply