Міжнародна конференція "Енергія з біомаси 2017"

Міжнародна конференція “Енергія з біомаси 2017″

19-20 вересня 2017 у Києві проходитиме міжнародна конференція “Енергія з біомаси 2017″, що стане головною подією року в галузі біоенергетики України.

Біоенергетика продовжує впевнене зростання, її роль в енергобалансі країни відзначена як ключова з відновлюваних джерел енергії (81,3% у 2015 р.). Терміни окупності типових проектів по заміщенню газу у приватних домогосподарствах та у промисловості за рахунок використання дров, деревної тріски, пелет, лушпиння соняшника складають 2-4 роки.

На законодавчому рівні використання ВДЕ підтримане Законом №1959-VIII від 21.03.2017 р. “Про внесення змін до Закону України “Про теплопостачання” щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії”. Закон передбачає встановлення органами місцевого самоврядування тарифів на теплову енергію, що виробляється з альтернативних джерел, на рівні 90% від діючого тарифу на тепло з газу або середньозваженого в регіоні для бюджетних установ та населення. Позитивний вплив цього закону очікується вже в опалювальному сезоні 2017-2018 рр.

Починаючи з 2002 року конференція “Енергія з біомаси” щорічно об’єднує близько 200 вітчизняних і зарубіжних фахівців.

В 2017 р. на конференції основними стануть наступні питання сектору біоенергетики:

  • спрощення доступу бізнесу до ресурсів біомаси;
  • створення внутрішнього ринку біомаси та біопалив, в тому числі біржі біопалив.

Програма конференції включатиме:

  • дискусію за участю представників влади та бізнесу;
  • пленарні та усні доповіді;
  • профільні семінари.

Теми конференції:

  1. Ресурси біомаси: заготівля, переробка, транспортування і постачання біомаси лісової промисловості, сільського та комунального господарств, харчової промисловості. Енергетичні культури.
  2. Дослідження і розвиток біоенергетичних технологій: спалювання, газифікація, піроліз, анаеробне зброджування, видобування і використання біогазу полігонів ТПВ, технології сумісного спалювання біомаси з традиційними паливами, виробництво рідких біопалив.
  3. Пілотні, демонстраційні і комерційні проекти з використанням біомаси для виробництва енергії.
  4. Питання законодавства, стратегії розвитку біоенергетики. Питання сталого розвитку і сертифікації біопалив.
  5. Економічні, екологічні та соціальні аспекти біоенергетичних технологій.

Захід організований Держенергоефективності та Біоенергетичною асоціацією України за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики і ядерної безпеки.

З умовами участі та реєстрації можна ознайомитися на сайті.

Учасникам:

РЕЄСТРАЦІЯ

Програма в PDF:

ЗАВАНТАЖИТИ

Leave a Reply