Форум “Build & Energy. Kharkiv Expo 2017″

27 вересня 2017 у Харкові відбудеться важлива подія у галузі зеленої енергетики та енергоефективності: форум “Build & Energy. Kharkiv Expo 2017″.

Метою форуму є демонстрація представникам малого та середнього бізнесу, органам влади та місцевого самоврядування успішних прикладів реалізації енергоефективних проектів, залучення національного та міжнародного фінансування, пошук закордонних партнерів для спільної діяльності.

Передбачається проведення 3 панельних дискусій:

  1. Енергетична стратегія України, в рамках якої буде представена «енергетична дорожня карта»: перспективи галузі зеленої енергетики та енергоефективності у найближчі роки.
  2. Джерела фінансування проектів. Представники українських фінансових установ та міжнародних проектів представлять свої продукти та можливу допомогу у реалізації зелених проектів.
  3. “Як перейти від мрії до реального проекту із енергоефективності”. Представники бізнесу та громадських організацій презентують власні реалізовані проекти, розкажуть про «історії успіху» та зустрінуті перешкоди.

До участі у форумі запрошені представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, міжнародних проектів та фінансових установ, органів державної влади та місцевого самоврядування, малого та середнього бізнесу.

Паралельно з форумом проходитиме спеціалізована виставка KharkivBUILD&ENERGY. В рамках виставки передбачено проведення практичних семінарів від представників компаній-виробників обладнання, презентації та мастер-класи, демонстрація техніки, матеріалів та технологій.

Для реєстрації на форум необхідно заповнити форму.

Для реєстрації на виставку необхідно замовити квиток.

Організаторами форуму виступають Харківська торгово-промислова палата, Інститут сталого розвитку, Харківський енергетичний кластер, Управління інвестиційних та іміджевих проектів Харківської міської ради, Всеукраїнська спілка виробництва будматеріалів та інжинірингова компанія «Золотий переріз».

Місце проведення: м. Харків, пр. Петра Григоренка, 2, Палац Спорту.

За додатковою інформацією звертатися по тел. +38 057 714 96 89, +38 067 577 47 65, e-mail: expositionKCCI@gmail.com

Leave a Reply