XV Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ ‘2017

7-9 листопада 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) в рамках щорічного міжнародного конгресу “Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства” відбудеться XV Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ ‘2017, найавторитетніший галузевий захід для всіх учасників житлово-комунальної сфери.

Експозиція виставки демонструє нові досягнення та передовий досвід, впровадження яких допомагає вирішити в кожному населеному пункті України практичні питання:

  • утримання та експлуатації житлового фонду, теплопостачання;
  • забезпечення функціонування міського транспорту;
  • проведення дорожньо-будівельних робіт;
  • утримання вуличного господарства, благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами.

Головна складова виставки – Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства». Тематична спрямованість заходів Конгресу (конференцій, семінарів, круглих столів) присвячена актуальним питанням галузі щодо визначення стратегічних напрямків реформування житлово-комунального господарства України, удосконалення системи управління в житловому секторі, енергоефективності в будівництві, енергозбереження на підприємствах галузі тощо.

Виставка «КОМУНТЕХ» націлена, в першу чергу, на цільову аудиторію, значна частина якої – це фахівці, які мають повноваження приймати рішення і брати участь у процесі закупівлі експонованої продукції. Тому участь у виставці надає унікальну можливість:

  • вивчити кон’юнктуру ринку;
  • ефективно позиціонувати свій виставковий продукт;
  • ініціювати просування власних проектів;
  • встановити нові контакти, залучити інвесторів і спонсорів.

За роки існування «КОМУНТЕХ» став стартовим майданчиком для виходу на український ринок десятків успішних компаній, які сьогодні займають лідируючі позиції в комунальній сфері.

Організатором виступає ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Асоціації міст України.

KT_ukr

Одночасно пройдуть такі заходи:

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ‘2017 | Офіційний сайт
X Міжнародна спеціалізована виставка відновлюваної енергетики. Альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК.

AQUA UKRAINE ‘2017 | Офіційний сайт
Водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, утилізація осаду, насосне обладнання, труби і трубопровідна арматура, автоматизовані системи управління водним господарством, розвідка та видобування підземних вод, технології та системи контролю якості води, охорона водних ресурсів, бутильовані води.

ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА ‘2017 | Офіційний сайт
Екологічний моніторинг, очищення промислових викидів в атмосферу, промислові відходи та їх утилізація, поводження з токсичними відходами, очищення та відновлення грунтів, звукоізоляція та боротьба із шумом, електромагнітні та радіаційні випромінювання. В рамках виставки: СПЕЦЕКСПОЗИЦІЯ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ.

ЄВРОБУДЕКСПО ‘2017 | Офіційний сайт
VII Спеціалізована виставка. Промислове та житлове будівництво, архітектура та ремонт, будівельні технології, матеріали та конструкції, техніка, обладнання, інструмент для будівельних та ремонтних робіт, кліматичне обладнання, джерела опалення та гарячого водопостачання, сантехніка, інтелектуальні технології автоматизації житла, елементи та предмети інтер’єру та декору.

ДОРТЕХЕКСПО ‘2017 | Офіційний сайт
Будівництво, реконструкція, ремонт та утримання доріг, мостів, шляхопроводів; дорожньо-будівельна техніка, спецтехніка, машини та механізми для будівництва та утримання автодоріг; матеріали та технології; автозапчастини та комплектуючі; засоби безпеки дорожнього руху; дорожнє освітлення; кар’єри та заводи; придорожній сервіс; лізингові послуги, оренда дорожньо-будівельної техніки.

Програма спеціалізованих виставок доступна для ознайомлення у форматі PDF.

Чекаємо!

Відвідувачам

РЕЄСТРАЦІЯ

Учасникам

УМОВИ УЧАСТІ

Leave a Reply