AQUA UKRAINE ‘2017

Спеціалізована виставка

AQUA UKRAINE ‘2017

7-9 листопада 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15, Київ) в рамках щорічного міжнародного конгресу “Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства” відбудеться спеціалізована виставка AQUA UKRAINE ‘2017

AQUA UKRAINE – це схвалений UFI і вже традиційний щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

Виставка AQUA UKRAINE гостинно збирає під дахом МВЦ найсучасніші технології, розробки, продукцію, обладнання, матеріали, товари та послуги, що стосуються водопідготовки, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, утилізації осаду, насосного обладнання, труб і трубопровідної арматури, автоматизованих систем управління водним господарством, розвідки та видобування підземних вод, технологій та систем контролю якості води, охорони водних ресурсів, бутильованих вод тощо.

Виставку AQUA UKRAINE ‘2017 гармонійно доповнює програма науково-практичних заходів (конференції, тематичні семінари, круглі столи), присвячених широкому колу як суто технічних питань, так і питань нормативно правової бази та гармонізації українського водного законодавства з європейськими директивами. Щорічно вона стає майданчиком для дискусій серед фахівців водної галузі з урядового, громадського, наукового, промислового та ділового сектора України.

Головна складова виставки – Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» (організатор: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України). Тематична спрямованість заходів Конгресу присвячена визначенню стратегічних напрямків реформування житлово-комунального господарства України, удосконаленню системи управління в житловому секторі, поліпшенню надаваних населенню житлово-комунальних послуг, енергоефективності в будівництві, стратегії розвитку водопровідно-каналізаційного господарства, енергозбереженню на підприємствах галузі, системі тарифоутворення, забезпеченню населення якісною питною водою, сучасному стану та проблемам водних ресурсів, технологіям очищення стічних вод, розробці національної стратегії поводження з відходами тощо.

Виставка AQUA UKRAINЕ ‘2017 – це:
– демонстрація потенціалу Вашого підприємства максимально широкої професійної аудиторії з України та з усіх куточків світу;
– найкращі ділові пропозиції та успішні контракти;
– вагомий пріоритет представленої продукції у державних закупівлях;
– зміцнення позицій і розширення сфери діяльності Вашого підприємства на українському ринку з виходом на міжнародний рівень співпраці.

Організатором виступає ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства України, Міністерства екології та природніх ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Асоціації “Питна вода України”, Messe Berlin GmbH.

AQUA_ukr

Одночасно пройдуть такі заходи:

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ‘2017 | Офіційний сайт
X Міжнародна спеціалізована виставка відновлюваної енергетики. Альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК.

КОМУНТЕХ ‘2017 | Офіційний сайт
Енерго- та ресурсозберігаючі технології, обладнання, матеріали для комунальної теплоенергетики, утримання та експлуатація житлового фонду, дорожньо-будівельна, комунальна техніка, спецтехніка, міський транспорт, технічні засоби організації дорожнього руху, відходи виробництва та споживання, рециклінг, управління полігонами, екологія, благоустрій і комунальне обслуговування міст.

ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА ‘2017 | Офіційний сайт
Екологічний моніторинг, очищення промислових викидів в атмосферу, промислові відходи та їх утилізація, поводження з токсичними відходами, очищення та відновлення грунтів, звукоізоляція та боротьба із шумом, електромагнітні та радіаційні випромінювання. В рамках виставки: СПЕЦЕКСПОЗИЦІЯ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ.

ЄВРОБУДЕКСПО ‘2017 | Офіційний сайт
VII Спеціалізована виставка. Промислове та житлове будівництво, архітектура та ремонт, будівельні технології, матеріали та конструкції, техніка, обладнання, інструмент для будівельних та ремонтних робіт, кліматичне обладнання, джерела опалення та гарячого водопостачання, сантехніка, інтелектуальні технології автоматизації житла, елементи та предмети інтер’єру та декору.

ДОРТЕХЕКСПО ‘2017 | Офіційний сайт
Будівництво, реконструкція, ремонт та утримання доріг, мостів, шляхопроводів; дорожньо-будівельна техніка, спецтехніка, машини та механізми для будівництва та утримання автодоріг; матеріали та технології; автозапчастини та комплектуючі; засоби безпеки дорожнього руху; дорожнє освітлення; кар’єри та заводи; придорожній сервіс; лізингові послуги, оренда дорожньо-будівельної техніки.

Програма спеціалізованих виставок доступна для ознайомлення у форматі PDF.

Відвідувачам

РЕЄСТРАЦІЯ

Учасникам

УМОВИ УЧАСТІ

Leave a Reply