ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ: СЬОГОДЕННЯ І МАЙБУТНЄ

XV Міжнародний форум

ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ: СЬОГОДЕННЯ І МАЙБУТНЄ

7-9 листопада 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15, Київ, Україна) проходитиме XV Міжнародний Форум  ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ.

Мета Форуму:

  • сприяння реалізації Енергетичної стратегії України до 2030 року для забезпечення надійного й ефективного функціонування енергосистеми країни, енергетичної незалежності та безпеки держави;
  • демонстрація досягнень в паливно-енергетичному комплексі, націлених на модернізацію енергетичної інфраструктури, її технологічний, організаційний, нормативно‑правовий та науковий розвиток;
  • створення ефективного майданчика для щорічних зустрічей енергетичного співтовариства, запуску нових проектів, ознайомлення зі світовими тенденціями і перспективами розвитку енергетики, плідного діалогу бізнесу і влади.

В рамках форуму відбудуться такі заходи:

ПЕК УКРАЇНИ. Галузева експозиція | Офіційний сайт
Атомна і теплова енергетика, гідроенергетика, нетрадиційна енергетика, електричні станції, електроенергетичні системи, електричні й теплові мережі; вугільно-промисловий та нафтогазовий комплекси, уранодобувна та торфодобувна промисловість; безпека об’єктів ПЕК.

ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ ‘2017 | Офіційний сайт
XV Міжнародна спеціалізована виставка. Електротехнічне, енергетичне устаткування, електричні підстанції, лінії електропередач, кабелі, проводи, промислова світлотехніка, автоматизація, КВПіА

MINING INDUSTRY EXPO ‘2017 | Офіційний сайт
Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості. Бурова, кар’єрна, прохідницька техніка та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, запчастини та комплектуючі, автоматизація, системи життєзабезпечення, промислова безпека, охорона праці.

НАФТОГАЗЕКСПО ‘2017 | Офіційний сайт
Міжнародна спеціалізована виставка. Бурові та нафтогазопромислові машини, комплекси та інструменти, обладнання газоперекачувальних та розподільних станцій, нафтогазопроводи, нафтобази і газосховища, технології переробки нафти і газу, нафтохімія, системи автоматизації, техногенна, пожежна та екологічна безпека.

Програма форуму доступна для ознайомлення у форматі PDF.

Відвідувачам

РЕЄСТРАЦІЯ

Учасникам

УМОВИ УЧАСТІ

Leave a Reply