ТИЖДЕНЬ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

ТИЖДЕНЬ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

З 20 по 23 листопада 2017 в бізнес-центрі “Парус” (Київ, вул. Мечникова, 2) відбудеться визначна подія: чотири наукові конференції нового формату, на яких будуть презентовані новий підхід та нові технології в напрямку розвитку альтернативної енергетики в Україні.

Кожна з конференцій присвячена одному з напрямів альтернативної енергетики:

біоенергетика – Bio Energy Ukraine – 20 листопада;

сонячна енергетика – Solar Energy Ukraine – 21 листопада;

енергетика у промисловості – Energy for Industry – 22 листопада;

енергоефективність – Energy Efficiency Ukraine – 23 листопада.

Всі конференції – це платформи для співпраці між підприємствами енергетики та потенційними інвесторами з метою найшвидшого розвитку найважливішої для країни галузі у досягненні енергетичної незалежності шляхом переходу на екологічно чисті джерела енергії та відмови від викопного палива.

Учасники заходу – власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку альтернативної та біоенергетики України та інших країн, серед яких Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Кожна конференція проходитиме у форматі, що складається з двох блоків:

1. В першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів з біоенергетики, проектів у промісловості та у ЖКГ  (ОСББ, індивідуальні домогосподарства, комунальні підприємства тощо).

Представники компаній представлять діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки. Буде обговорено питання створення енергоефективного будинку та розказано, як правильно рахувати економіку проектів та потенційний пасивний дохід, презентовано передові енергоефективні рішення та найсучасніші електромобілі.

2. У другій половині дня проходитиме воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб’ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади. Під час проведення воркшопу у презентаційній зоні можна буде ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Тиждень альтернативної енергетики – це унікальна можливість налагодити бізнес-комунікацію та укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери біоенергетики.

Ознайомитися з умовами участі, зареєструватись та придбати квитки можна на сайтах:
Bio Energy Ukraine 2017
Solar Energy Ukraine 2017
Energy for Industry 2017
Energy Efficiency Ukraine 2017

Додаткова інформація – на сайті http://aew.com.ua/ , за тел. +38 050 399 09 92, e-mail: office@ukrcomgroup.com.ua

Програми конференцій доступні для ознайомлення в форматі PDF:

Energy for Industry

ЗАВАНТАЖИТИ

Energy Efficiency

ЗАВАНТАЖИТИ

Чекаємо на Вас!

Leave a Reply