Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості

IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум

Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості

23 листопада 2017 року у Києві розпочне свою роботу IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум “Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості”.

Захід організований Держенергоефективості, яке відповідає за реалізацію державної політики в цій сфері. Вже 9 років Форум є центром обговорення актуальних питань енергоефективності та відновлюваної енергетики, платформою для налагодження контактів, започаткування партнерства та залучення інвестицій у проекти з енергозбереження.

Метою форуму є консолідація зусиль влади та бізнес-спільноти на шляху досягнення енергонезалежної України.

Удосконалене законодавство, що є результатом плідної роботи Уряду, Парламенту, Держенергоефективості та усіх учасників ринку, дозволило залучити великі інвестиції в українські «зелені» проекти, ввести в дію багато об’єктів, що використовують альтернативні джерела енергії. України вступила на шлях майбутнього економічного зростання. Проекти з енергоефективності та «чистої» енергетики приносять додаткові інвестиції в економіку і сприяють підвищенню благополуччя мешканців країни.

До участі у форумі запрошуються представники місцевої влади та муніципалітетів, фінансових організацій, банків та комерційних структур, виробники та постачальники енергозберігаючого обладнання, ЕСКО та консалтингові компанії, керівники установ і організацій, представники ЗМІ.

Участь у форумі безкоштовна.

Додаткова інформація на сайті http://saee.gov.ua/forum/, за тел. +380 44 590-59-65, e-mail: forumsaee@gmail.com

Учасникам

РЕЄСТРАЦІЯ

Програма в PDF

ЗАВАНТАЖИТИ

Leave a Reply