Фінансово-інвестиційний саміт з питань української енергетики та ВДЕ

Фінансово-інвестиційний саміт з питань української енергетики та ВДЕ

28 березня 2018 року в Києві буде проведений фінансово-інвестиційний саміт з питань відновлюваної енергетики, енергетичної інфраструктури та енергоефективності.

Порівняно з іншими країнами регіону Україна має ще досить малий відсоток електроенергії, що надходить з “зелених” джерел. Але країна з величезною територією та вітряним степом, де протягом цілого року буває сонячна погода, є родючим майданчиком для впровадження проектів відновлюваної енергетики. В Україні є достатньо можливостей для зростання в секторі відновлюваних джерел енергії, а потенціал розвитку бізнесу є значним для розробників проектів, консультаційних послуг та фінансових установ.

Для іноземних інвесторів дуже привабливими зараз є сонячна та вітроенергетика, але й біоенергетика також відіграє важливу роль у використанні поновлюваних джерел енергії.

Завдяки поліпшенню законодавчої регуляторної бази, доступних тарифів, а також інших стимулів для інвесторів, український відновлюваний сектор електроенергії зараз переходить на новий етап розвитку.

Фінансово-інвестиційний саміт з питань української енергетики та ВДЕ дасть можливість у цьому пересвідчитися. Інвестори, банкіри, експерти з правових питань та представники енергетичних органів країни та державних акціонерів зберуться в цей ексклюзивний день на обговорення цих важливих питань, проведення B2B-презентацій та встановлення ділових зв’язків.

Чекаємо Вас!

Програма заходу доступна для ознайомлення нижче та у форматі PDF.

Leave a Reply