Українська асоціація Енергосервісних компаній розширює сфери діяльності

12 червня 2018 року відбулися чергові збори членів Української асоціації Енергосервісних компаній, на яких асоціація поповнилася новими учасниками ринку ЕСКО.

Головним питанням став розгляд законодавчих моментів, що відносяться до процедури заключення ЕСКО-контрактів в бюджетній сфері та які, зважаючи на отриманий за останні роки досвід роботи, потребують коригування. Запропоновані Головою асоціації, експертом ГС “Муніципальна енергія” Олексієм Корчмітом зміни до законодавства були одностайно підтримані членами асоціації. Зборами прийняте рішення підготувати законопроект та надати його на розгляд в установленому порядку.

Всі присутні висловили зацікавленість в інвестуванні коштів в ЕСКО-проекти, що стосуються підвищення енергоефективності житлових багатоквартирних будинків. Вони підтвердили свою готовність приймати участь в інформаційно-роз’яснювальних семінарах, що організовуються Держенергоефективності за підтримки Фонду ім. Ф. Еберта, які вже розпочалися в Україні в червні 2018.

Багато уваги було приділено оцінці перспектив роботи з Міністерствами освіти, юстиції та оборони. Були намічені задачі, які належить вирішити найближчим часом для розширення співпраці з цими міністерствами та прискорення процесу впровадження енергосервісу для будівель підпорядкованих їм установ.

Наприкінці зборів відбулася зустріч з керівництвом профільної компанії, що займається проектуванням та виготовленням індивідуальних теплових пунктів. В ході розмови керівники ЕСКО-компаній вивчали технічні та економічні характеристики обладнання для подальшого прийняття рішення щодо доцільності майбутньої співпраці.

Leave a Reply