Проведено обстеження будівель Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка

Проведено обстеження будівель Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка

Наприкінці квітня 2018 на IV Форумі енергоефективного партнерства, організованому Держенергоефективності, був підписаний Меморандум про партнерство, в рамках якого почалася співпраця Держенергоефективності з Міністерством освіти і науки України.

Протягом двох наступних місяців декілька вищих учбових закладів, серед яких і Київський національний університет імені Тараса Шевченка, визначили перелік будівель, навчальних корпусів, гуртожитків та інших, які потребують модернізації з метою зменшення витрат енергоресурсів. 13 липня 2018 року Міністерство освіти і науки видало наказ № 765 щодо проведення закупівлі енергосервісу для впровадження енергоефективних заходів.

На сьогоднішній день проведено обстеження будівель КНУ ім. Т.Г. Шевченка та визначений перелік робіт, які необхідно зробити для підвищення енергоефективності їх функціонування. Ця підготовка передує проведенню тендерів для закупівлі енергосервісу за допомогою Системи публічних електронних закупівель “ProZorro” з подальшим підписанням ЕСКО-договорів.

Проведені заходи, що особливо важливо в умовах сьогодення, на крок наблизили створення теплих умов навчання та проживання студентів, а також роботи викладацького складу університету. Крім того, застосування ЕСКО-механізму призведе до економії витрат бюджету на оплату комунальних послуг, тому з’явиться можливість використання вивільнених коштів на інші, не менш важливі соціальні заходи.

Leave a Reply