Проведено обстеження багатьох будівель столичних дитячих навчальних закладів

Проведено обстеження багатьох будівель столичних дитячих навчальних закладів

2017-2018 роки стали для Києва роками активного впровадження ЕСКО-механізму для підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ комунальної власності, зокрема, дитячих закладів освіти.

У жовтні 2017 року розпорядженням КМДА № 1321 були визначені об’єкти, що потребували закупівлі енергосервісу та проведення модернізації. Для 49 з них на початку 2018 в Системі публічних електронних закупівель “ProZorro” були проведені тендери та визначені ЕСКО-компанії, що проводитимуть енергозберігаючі заходи. 17 квітня 2018 сесія Київради затвердила істотні умови 49 договорів, після чого відбулося підписання ЕСКО-контрактів та почалися роботи по їх виконанню. 22 договори з 49 припадають на долю компанії “КиївЕСКО”, члена Української асоціації Енергосервісних компаній.

29 травня 2018 року Київська міська держадміністрація видала нове розпорядження № 909 стосовно закупівлі енергосервісу та затвердження базових рівнів споживання теплової енергії будівлями бюджетних установ комунальної власності територіальної громади міста Києва.

За три літні місяці за участю експертів ГС “Муніципальна енергія” були проведені обстеження будівель, визначених у цьому розпорядженні, для прийняття рішення щодо участі в оголошених в Системі публічних електронних закупівель “ProZorro” тендерах.

Таким чином, все більше будівель дитячих навчальних закладів столиці будуть модернізовані з метою створення нормативних умов навчання та економії при цьому бюджетних коштів на оплату комунальних послуг.

Leave a Reply