Миргород знову відчує переваги ЕСКО-механізму

Миргород знову відчує переваги ЕСКО-механізму

04 вересня 2018 був підписаний ЕСКО-контракт між енергосервісною компанією «Український енергетичний траст» та Миргородською ЗОШ №9.

Миргородський регіон вже вдруге використовує ЕСКО-механізм для підвищення енергоефективності бюджетних будівель. Ще в 2016 році ТОВ «Український енергетичний траст», що спеціалізується на встановленні енергоефективних котлів та індивідуальних теплових пунктів, а також модернізує існуюче обладнання шляхом підключення автоматики для регулювання подачі енергоресурсів в залежності від погодних умов, встановило своє обладнання в двох школах Миргородського району. Вже в першому опалюваному сезоні була досягнута економія енергоресурсів в розмірі 63% порівняно з показниками останніх трьох років, а в опалюваному сезоні 2017-2018 економія вже склала близько 80%. Температура в приміщеннях при цьому досягла нормативних значень та підтримується на стандартному рівні.

Таким чином, в поточному році ще один педагогічний та дитячий колектив, використовуючи переваги ЕСКО-механізму, отримає комфортні умови перебування в приміщеннях без початкових витрат, а виключно завдяки коштам інвестора. А енергосервісна компанія протягом декількох років поверне вкладені кошти завдяки отриманій економії енергоресурсів.

Leave a Reply