«Будівництво. Енергозбереження. Архітектура»

Форум у Харкові

«Будівництво. Енергозбереження. Архітектура»

20 вересня 2018 у Харкові відбувся Форум «Будівництво. Енергозбереження. Архітектура», організований Центром підтримки бізнесу м.Харків, в якому прийняли участь більше 140 компаній, що працюють як у сфері будівництва, так і у сферах біоенергетики та енергоефективності.

Ресурсозбереження на теперішній час є найактуальнішим завданням як нашої країни, так і всього світу. Проведений форум показав, наскільки пов’язано будівництво з цією найважливішою світовою тенденцією.

Представники багатьох компаній-виробників енергоефективного обладнання презентували інноваційні ресурсозберігаючі розробки та технології в сфері будівництва та альтернативної енергетики. Представники вітчизняної та європейської будівельної галузі розповіли про основні тенденції в різних сферах будівництва.

Окрема панельна дискусія була присвячена енергосервісу та енергоаудиту. Радник Голови Держенергоефективності, експерт ГС «Муніципальна енергія» Олексій Корчміт розповів про енергосервісні контракти як вкрай необхідний інструмент для промисловості, об’єктів соціальної та житлової сфери.

Ще одна дискусія стосувалась фінансування проектів відновлюваної енергетики. Багато уваги приділялось використанню біомаси в якості енергоресурсів.

Проведений форум ще раз підкреслив важливість теми енергозбереження та необхідності глобального переходу на енергозберігаючі технології в усіх галузях життєдіяльності людини.

Leave a Reply