Завершується підготовка дитячих закладів освіти до опалювального сезону

Завершується підготовка дитячих закладів освіти до опалювального сезону

У лютому 2018 компанією “КиївЕСКО”, членом Української асоціації Енергосервісних компаній, було підписано 5 ЕСКО-контрактів з Управлінням освіти і науки Славутицької міської ради стосовно тепломодернізації дитячих навчальних закладів, підпорядкованих Управлінню. Наприкінці весни 2018 також підписані 22 ЕСКО-договори з київськими дитячими закладами освіти.

Протягом літа 2018 велись активні дії по закупівлі та встановленню спеціалізованого обладнання: індивідуальних теплових пунктів (ІТП) з автоматичним регулюванням теплового потоку в залежності від погодних умов та стану будівлі. Встановлення такого обладнання дозволить підтримувати нормативні температурні показники в приміщеннях незважаючи на коливання температури зовні.

На даний час завершується монтаж обладнання у школах столиці. Також на завершальному етапі знаходиться монтаж модульних теплових пунктів у місті Славутич. Саме там встановлено ІТП датської фірми Danfoss, що спеціалізується на виробництві промислової автоматики, зокрема, теплової автоматики.

Перші результати впровадження енергосервісних заходів планується отримати вже наприкінці жовтня, відповідно, перші повернення інвестицій – на початку листопада. Таким чином, уже в цьому році школи матимуть тепло в приміщеннях, а міський бюджет – економію на оплаті комунальних послуг.

Компанія “КиївЕСКО” не зупиняється на досягнутому та розпочинає підготовку до впровадження енергосервісу в наступному 2019 році. 26 вересня 2018 в Системі публічних електронних закупівель “ProZorro” було виграно перший тендер стосовно будівлі санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садку) № 94 Деснянського району міста Києва, одного з низки об’єктів, визначених розпорядженням Київської міської держадміністрації № 909 від 29 травня 2018 року.

Leave a Reply