Щорічний муніципальний форум "Енергоефективна столиця"

Щорічний муніципальний форум “Енергоефективна столиця”

16 жовтня 2018 у Києві відбувся третій Муніципальний форум “Енергоефективна столиця”, який став масштабною комунікаційною платформою з питань енергозбереження для мешканців Києва, представників ОСББ та ЖБК, підприємств та організацій галузі ЖКГ, бізнесу та науки, виробників енергоефективного обладнання та авторів інноваційних технологій у сфері енергозбереження.

За останні кілька років у Києві активно розвивається напрям енергоефективності. Почали використовуватися різні механізми, які дозволяють знизити енергоспоживання. Одним з них став ЕСКО-механізм, що дозволяє без початкових вкладень, виключно за кошти інвестора, провести ряд енергозберігаючих заходів. Столиця активно впроваджує його в бюджетних установах, зокрема, в дитячих закладах освіти, також є вдалий проект в житловій сфері, на черзі – ще ряд проектів щодо впровадження енергосервісу в ОСББ та ЖБК.

Одним з ключових завдань на сьогодні столична влада бачить вдосконалення законодавчого поля для забезпечення інтересів споживачів та налагодження задля цієї мети ділових відносин між представниками бізнесу та громадськості. Тому форум “Енергоефективна столиця” і став майданчиком для обміну досвідом та поширення позитивної практики з енергозбереження та раціонального споживання для населення, енергоефективності та можливості впровадження інноваційної енергетики для підприємств галузі.

Після офіційних виступів розпочали роботу круглі столи, де учасники Форуму могли обмінятися ідеями, отримати консультації відповідних фахівців та започаткувати нові ділові стосунки. Паралельно відбувалась виставка, де підприємства галузі тепло-, водозабезпечення та енергозбереження демонстрували відвідувачам нові ідеї, обладнання та матеріали для реалізації енергоефективних заходів і досягнення енергозбереження у житловому будинку в цілому чи окремій квартирі.

Київський форум “Енергоефективна столиця” – ще один крок до енергозбереження та покращення умов життя мешканців міста.

Leave a Reply