Опалювальний сезон 2018 розпочався за ЕСКО-умовами

Опалювальний сезон 2018 розпочався за ЕСКО-умовами

ЕСКО-механізм в Україні в 2018 році впроваджується все активніше. Дитячі учбові заклади в багатьох містах країни зустріли опалювальний сезон 2018 року оснащені новим обладнанням, яке встановили ЕСКО-компанії.

Більшість ЕСКО-договорів стосується модернізації системи опалення з установкою індивідуальних теплових пунктів та автоматики, яка дозволяє регулювати подачу тепла в залежності від погодних умов. Таким чином можна досягти нормативних показників у приміщеннях, отримуючи економію енергоресурсів порівняно з базовим рівнем споживання.

Однією з компаній, яка внесла вагомий вклад у справу переоснащення систем опалення, є компанія «ЄВРО ЕСКО», член Української асоціації Енергосервісних компаній. На сьогоднішній день компанія реалізовує енергосервісні договори у 5 містах України: Кропивницькому, Олександрії, Сумах, Полтаві та Києві.

Лідером по кількості встановлених УІЕТП (установки індивідуального електричного теплового пункту) є місто Суми. Там теплові пункти встановлені в 9 учбових закладах. В Олександрії 31 жовтня по ЕСКО-контракту запущений тепловий пункт в Кіровоградському обласному навчально-виховному комплексі (гімназія-інтернат, школа мистецтв), а 1 листопада – в навчальному корпусі Комунального вищого навчального закладу “Олександрійське училище культури”. В цей же день розпочав роботу ІТП в Кіровоградському обласному НВК (навчально-учбовий корпус № 1) м. Кропивницький.

По ЕСКО-контракту почалося обслуговування індивідуальних теплових пунктів учбового корпусу Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів та Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради.

У столиці компанія «ЄВРО ЕСКО» оснастила індивідуальними тепловими пунктами систему опалення в трьох дитячих садочках: ДНЗ № 250, ДНЗ № 59 та Школа-дитячий садок І ступеня «Радосинь».

Ще в двох об’єктах, Комунальному вищому навчальному закладі «Олександрійський педагогічний коледж» та Комунальному закладі вищої освіти “Кіровоградський музичний коледж” м. Кропивницького ще проводяться будівельні роботи по переоснащенню теплових пунктів.

Проведені компанією «ЄВРО ЕСКО» роботи по переоснащенню систем опалення в учбових закладах вже в першому ж опалювальному сезоні призведуть до отримання суттєвої економії енергоресурсів та, відповідно, бюджетних коштів на оплату комунальних послуг, а діткам та студентам дозволять в нормативних, теплих умовах проходити навчальний процес. На сьогоднішній день ЕСКО-механізм – найвигідніший для замовника метод без початкового вкладення коштів та без ризиків неотримання результату створити нормальні умови перебування людей у приміщеннях та зекономити кошти для вирішення інших соціально значимих проблем.

Leave a Reply