Енергосервіс почав працювати на Львівщині

Укладено 5 ЕСКО-договорів у м. Дрогобич

Енергосервіс почав працювати на Львівщині

19 лютого 2019 року Відділ освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради уклав 5 енергосервісних договорів з ТОВ “КиївЕСКО” – членом Української асоціації Енергосервісних компаній.

Підготовка до укладення цих договорів розпочалась ще в минулому році. На початку листопада 2018 в Системі електронних закупівель Prozorro були оголошені тендери стосовно модернізації будівель Дрогобицької міської поліклініки та чотирьох дитячих навчальних закладів:

  • Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Івана Франка (м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 19);
  • Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 (м. Дрогобич, вул. Козловського, 17);
  • Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14 (м. Дрогобич, вул. Грушевського, 87);
  • Стебницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 (м. Стебник, вул. Дорошенка, 1).

28 грудня 2018 компанія “КиївЕСКО” виграла ці тендери. Новий 2019 рік розпочався проведенням підготовчих робіт, складанням документації, закупівлею обладнання.

Наприкінці січня 2019 Дрогобицька міська рада одностайно затвердила істотні умови п’яти енергосервісних договорів (рішення № 1612 від 31.01.2019). І ось, нарешті, 19 лютого 2019 відбулося підписання договорів.

Три з них укладені терміном на 5,5 років, два – на 6,5 роки. За умовами всіх договорів в будівлях повинні бути встановлені модульні індивідуальні теплові пункти (ІТП) з системою погодного регулювання та онлайн диспетчеризацією. В чотирьох з п’яти об’єктів енергосервісні заходи забезпечать рівень скорочення споживання та витрат на теплову енергію в розмірі 25%, в ЗОШ № 14 – 16%.

Послуги енергосервісу компанія “КиївЕСКО” розпочне надавати до початку нового опалювального сезону. Тому економія енергоресурсів вже в цьому році буде відчутною. І це на фоні того, що умови перебування в приміщеннях шкіл та міської поліклініки суттєво покращаться, набувши нормативних значень.

Leave a Reply