Енергосервісна весна у Дрогобичі

Розпочалось надання послуг енергосервісу в чотирьох закладах міста

Енергосервісна весна у Дрогобичі

1 березня 2019 компанія “КиївЕСКО” розпочала надання послуг енергосервісу в чотирьох закладах міста Дрогобич Львівської області.

2019 рік для Дрогобича охарактеризувався активним впровадженням ЕСКО-механізму для покращення функціонування декількох будівель сфери освіти та медицини. Наприкінці січня 2019 Дрогобицькою міською радою були затверджені істотні умови п’яти енергосервісних договорів стосовно чотирьох загальноосвітніх шкіл та міської поліклініки. 19 лютого ЕСКО-договори були укладені. Згідно умовам всіх договорів в будівлях встановлюються модульні індивідуальні теплові пункти (ІТП) з системою погодного регулювання та он-лайн диспетчеризацією. Компанія “КиївЕСКО” одразу почала встановлення обладнання.

До 1 березня в чотирьох будівлях міста Дрогобич, міській поліклініці та трьох загальноосвітніх школах, був завершений перший етап впровадження енергосервісних заходів. З першого дня весни організації почали отримувати послуги. Це означає, що вже наприкінці поточного опалювального сезону в приміщеннях створюватимуться нормативні умови при загальній економії енергоресурсів. В ЗОШ N1 енергосервісні заходи розпочнуться влітку.

В усіх будівлях проведені роботи будуть забезпечувати рівень скорочення споживання та витрат на теплову енергію в розмірі 25%. В школі № 14 рівень скорочення становитиме 16%.

Дрогобич не зупиняється на досягнутому. Він продовжує модернізацію будівель дитячих закладів освіти, готуючись до нового опалювального сезону. Наразі йде підготовка до укладення ще одного енергосервісного контракту з компанією “КиївЕСКО”. Новий контракт планує використання моделі поглибленого партнерства, що дозволить ще з більшою ефективністю провести модернізацію будівлі та досягти кращих значень показників економії енергоресурсів.

Leave a Reply