Черговий енергосервісний договір у Дрогобичі укладений за моделлю поглибленого партнерства

Черговий енергосервісний договір у Дрогобичі укладений за моделлю поглибленого партнерства

Об’єктом енергосервісу стала будівля дошкільного навчального закладу №26 “Калинка”.

30 січня 2019 в Системі електронних закупівель “Prozorro” відбувся тендер, переможцем якого стала київська компанія “КиївЕСКО”, член Української асоціації Енергосервісних компаній.

В останній день зими 46 сесія сьомого скликання Дрогобицької міської ради рішенням № 1622 внесла в порядок денний затвердження істотних умов вже шостого в Дрогобичі енергосервісного договору стосовно будівлі ДНЗ №26 “Калинка” (м. Стебник, вул. Андрія Мельника,17).

13 березня колектив дитячого садочка отримав гарний подарунок. Між компанією “КиївЕСКО” та відділом освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Львівської області енергосервісний контракт був укладений.

На відміну від перших п’яти договорів цей контракт використовує модель поглибленого партнерства. Ця модель має на увазі розділення обсягу запланованих робіт між різними виконавцями таким чином, що частину з них бере на себе ЕСКО-компанія, а частина заходів виконується замовником власними силами чи із залученням сторонніх організацій. Модель з успіхом використовується на багатьох об’єктах та має беззаперечні переваги перед звичайним ЕСКО. Саме вона здатна забезпечити виконання цілісного комплексу необхідних робіт, що підвищує сумарний ефект отримання економії енергоресурсів та зменшення платежів за них. У садочку запланована економія у розмірі 40%.

Наступний опалювальний сезон в цьому садочку вже проходитиме за нових умов. Відбудеться модернізація системи опалення, буде встановлений індивідуальний тепловий пункт з автоматичним регулюванням подачі тепла в залежності від погодних умов. Додаткові заходи по заміні віконних блоків, проведені замовником самостійно, зменшать втрати тепла та підвищать ефективність модернізації опалення. Температурні умови досягнуть нормативних значень, а комунальні платежі за тепло будуть зменшені. Всі вивільнені від отриманої економії кошти можна направити на інші цілі.

Leave a Reply