ЕСКО допомагає підготовці до зими у Дрогобичі

Заклади освіти та медицини провели заплановані енергосервісні заходи

ЕСКО допомагає підготовці до зими у Дрогобичі

Дрогобицькі заклади освіти та медицини провели заплановані енергосервісні заходи, щоб покращити умови перебування людей в будівлях в зимовий період.

Підготовка до прийдешньої зими розпочалась в самий розпал зими минулої. В січні 2019 Дрогобицька міська рада одностайно затвердила істотні умови п’яти енергосервісних договорів стосовно будівель:

  • Дрогобицької міської поліклініки;
  • Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;
  • Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2;
  • Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14;
  • Стебницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18.

В лютому були укладені контракти зі столичним інвестором ТОВ “КиївЕСКО”, членом Української асоціації Енергосервісних компаній. Одразу ж почалось комплектування необхідним обладнанням, а невдовзі – його монтаж та налагодження.

Наразі завершуються монтажні роботи по 2 етапу інвестування.

В ЗОШ №1 м. Дрогобич та ЗОШ №18 в м. Стебник здійснена часткова заміна радіаторів опалення.

В будівлі Дрогобицької міської поліклініки та будівлі ЗОШ №2 м. Дрогобич встановлені вузли змішування та циркуляційні насоси.

В ЗОШ №14 виконане комплексне промивання системи опалення із заміною запірної арматури на стояках.

Усі об’єкти підключені до автоматизованої системи управління, моніторингу та диспетчеризації Synergy Data. Це зроблено для отримання можливості контролювати теплові потоки та визначати необхідний рівень подачі енергоресурсів в залежності від температури як назовні, так і в приміщеннях.

Щорічна економія Дрогобицького бюджету на сплаті за опалення становитиме близько 1,3 млн. гривень за рік. Усі вивільнені кошти спрямовуватимуться на інші важливі цілі та можуть бути використані у майбутніх проектах. Не треба гріти космос, треба зберігати тепло для людей. Саме на це націлені проведені енергосервісні заходи.

Leave a Reply