Разом з Global 100RE Ukraine - до 100% відновлюваних джерел енергії

Разом з Global 100RE Ukraine – до 100% відновлюваних джерел енергії

24 вересня 2019 на міжнародній конференції “Енергія з біомаси 2019″ світовій спільноті була представлена Громадська Спілка “Global 100RE Ukraine”.

Global 100RE Ukraine заснована асоціаціями та компаніями, що поставили на меті поступовий перехід на 100% відновлюваних джерел енергії. Серед них Офіс Амбасадора відновлюваної енергії, Українська вітроенергетична асоціація, Біоенергетична асоціація України, Українська воднева рада, Професійна Асоціація Екологів України, Асоціація сонячної енергетики України, Українська асоціація енергосервісних компаній, Центр розвитку Бессарабії, Інститут глобальних трансформацій.

Платформа Global 100% RE Україна – це найпотужніша спроба в Україні зробити економічну, енергетичну та екологічну політику свідомою. Основна її задача – боротьба зі змінами клімату в Україні. Асоціація поставила перед собою соціальні, економічні та екологічні цілі:

  • сприяти залученню 1-3 млрд інвестицій та 2% росту ВВП країни;
  • сприяти здійсненню енергетичного переходу України протягом 50 років до 100% ВДЕ;
  • стимулювати скорочення викидів парникових газів в Україні;
  • надати законодавчі ініціативи щодо поступової відмови від вугілля.

Завдання платформи Global 100RE Ukraine – об’єднати економіку, екологію та енергетику задля підвищення якості та тривалості життя. “Зелені” команди, що мають схожі цілі та принципи, мають об’єднатися в процесі формування та використання економічних механізмів для вирішення екологічних проблем.

Leave a Reply