Онлайн-курси зі сталого розвитку

Онлайн-курси зі сталого розвитку

У січні 2020 року в Україні стартують онлайн-курси зі сталого розвитку для службовців, представників бізнесу і громадськості.

Сталий розвиток

Сталий розвиток — загальна концепція стосовно необхідності встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі.

Створення курсів ініційовано Програмою розвитку ООН, яка реалізує проект “Онлайн-освіта задля сталого розвитку” за підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Керівник програми ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в регіонах Мустафа Саіт-Аметов переконаний, що дистанційна освіта має безліч переваг і набирає обертів як загалом в усьому світі, так і зокрема в Україні. Водночас у теперішній час є потреба у підвищенні обізнаності з питань сталого розвитку. Нинішнє покоління повинно забезпечити економічні, екологічні й соціальні перетворення і передати майбутнім поколінням придатний для життя та комфортний світ.

Онлайн-курси з’являться у вільному доступі на освітніх платформах BУМOnline і Prometheus у кінці січня 2020 року. Слухачі будуть вчитися аналізувати, формувати та реалізовувати публічну політику сталого розвитку територій. Представники малого і середнього бізнесу дізнаються, як саме перейти до раціональних моделей виробництва й підвищити конкурентоспроможність. Представники громадських організацій навчаться ефективно просувати ідеї сталого розвитку в Україні.

Питання енергоефективності, енергосервісу (ЕСКО) та енергоменеджменту стануть ближчими до суспільства. Місцева влада, бізнес, та громадськість зможуть знайти ще більше точок дотику задля ефективного та розумного використання енергоресурсів та підвищення рівня життя населення.

Leave a Reply