Новина

Де отримувати компенсації на заходи з енергоефективностіДе отримувати компенсації на заходи з енергоефективності

9 квітня.

Українці можуть звертатися за компенсацією і кредитами на енергоефективні заходи в «Ощадбанк», «Укргазбанк» і «Укрексімбанк».
Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлового комунального господарства України Геннадій Зубко, передає урядовий портал.
«На засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету міністрів України про компенсацію витрат наших громадян з енергоефективності, зокрема придбання« негазових »котлів, утеплення індивідуальних будинків, а також багатоповерхівок. Сьогодні нам потрібно масово донести до людей інформацію, звернувшись зокрема, в «Ощадбанк» і надавши документи про придбання енергоефективних матеріалів можна отримати кредит і відповідну компенсацію », – повідомив він.
За його словами, в цю програму додані також «Укргазбанк» і «Укрексімбанк».
«Ми очікуємо, що до цієї програми приєднаються міжнародні фінансові організації», – додав Г. Зубко.
Також віце-прем’єр-міністр підкреслив, що уряд очікує від парламенту прийняття закону про спільну власність, який дозволить залучити до цієї програми не тільки вдома, де створені ОСББ, а й інші, де жителі будуть вибирати собі керівника, який буде уповноважений залучати відповідні кошти .
«Урядом передбачено 343 млн грн. на цю програму, які будуть розподілені за трьома напрямками. 47,6млн грн. – На компенсацію придбання «негазових» котлів, 198 млн грн. – На компенсацію коштів на утеплення індивідуальних будинків, зокрема, придбання матеріалів на покрівлю, вікна, утеплення стін і приладів обліку теплової енергії. 97900000 грн. – На компенсацію придбання енергоефективного обладнання і матеріалів ОСББ », – пояснив чиновник.
Він підкреслив: уряд очікує, що додатково на цю програму буде залучено 1,23 млрд грн. приватних інвестицій, а загальний обсяг інвестицій на заходи енергоефективності складе 1,5 млрд грн.

Передбачається, що ця програма охопить близько 134 тис. сімей.

1 Response

Leave a Reply