Новина

Україна і Швеція співпрацюють в енергосферіУкраїна і Швеція співпрацюють в енергосфері

15 квітня.

Відбулася робоча зустріч заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Діденка з надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеції Андреасом фон Бекератом.
Як повідомляє прес-служба Міненерговугілля, в ході цієї зустрічі І. Діденко розповів про стан підготовки до Міжнародної конференції на підтримку реформ в Україні, яка пройде в Києві 28 квітня поточного року.
Зокрема, заступник міністра заявив, що на сьогоднішній день вже розроблено концепцію проведення енергетичної панелі в рамках даного заходу, яка буде присвячена обговоренню успішності реалізації реформ паливно-енергетичного комплексу нашої країни. І. Діденко підкреслив, що сподівається на участь шведських партнерів у запланованій дискусії.
Крім того, обговорюючи перспективність українсько-шведського співробітництва, співрозмовники звернули особливу увагу на важливість партнерських взаємин в енергогалузі, а особливо в питаннях, що стосуються підвищення безпеки та захищеності українських атомних електростанцій та енергозбереження.
За підсумками зустрічі обидві сторони заявили про необхідність продовження енергетичного діалогу між Україною та Швецією на увазі перспективності подальшого взаємовигідного співробітництва в зазначеному напрямку.

2 Responses

Leave a Reply