Smart Energy – переможець хакатону Kyiv Smart City 2015

Smart Energy – переможець хакатону Kyiv Smart City 2015

Проект Smart Energy став переможцем хакатону цьогорічного форуму ініціативи Kyiv Smart City. На п’ятничній сесії, одразу після урочистого підписання меморандуму між містом і учасниками руху smart city, автор проекту Олексій Тихонов презентував його перед аудиторією форуму.

Ідея Smart Energy – в тому, щоб поширити практику енергозберігаючої санації міських багатоповерхівок і так досягти економії енергії на макрорівні: міста, регіону, країни. Для цього ми пропонуємо створити віртуальну карту з рейтингом будинків, де будуть відображатися всі показники їх енергоспоживання. Інтерфейс дасть можливість порівнювати показники однакових або типових будинків – наочна демонстрація дієвості енергоефективних заходів у цифрах.

“Муніципальна енергія” виступає з презентацією на Kyiv Smart City Forum 2015

Проект може бути реалізовано у вигляді веб-сайту і/або мобільного додатка. Користувач сайту (додатка), зацікавлений у проведенні енергозберігаючих заходів у своєму багатоквартирному будинку, отримає інструмент порівняння і вибору, а також експертні поради і калькулятор орієнтовної вартості заходів.

За основу Smart Energy взято попередній проект “Муніципальної енергії” – Відкрита база даних по споживанню ресурсів будинками у місті Київ.

На сьогодні ГС “Муніципальна енергія” має достатньо вихідних даних, аби запустити проект. Досягнуто домовленостей з КМДА, низкою партнерів як серед постачальників послуг, так і серед замовників. Запуск сайту планується на початок листопада.

Leave a Reply