Відкриття Kyiv Smart City Hub, 16 лютого о 19:00, ВДНГ

Kyiv Smart City Hub opening on February 16 at 7pm

Відкриття Kyiv Smart City Hub, 16 лютого о 19:00, ВДНГKyiv Smart City Hub opening on February 16 at 7pm

Ініціатива Kyiv Smart City із задоволенням запрошує на урочисте відкриття Kyiv Smart City Hub – “місця сили” для ідей розбудови розумного міста. Презентація простору запланована на вівторок, 16 лютого о 19:00 у приміщенні Barbara Bar VDNH.

Kyiv Smart City HUB – це унікальний для Києва проект, що покликаний створити умови і надати можливості для розвитку та впровадження smart-рішень на всіх рівнях розбудови Києва як розумного міста. Зокрема, в Хабі буде інкубатор міських проектів, Smart City Школа та купа інших корисних опцій для активної та результативної роботи на благо столиці.

Інноваційний простір розбудовується прямо зараз силами громади на території київського ВДНГ, й агітує всіх киян долучитися до процесу його творення. Будівництво Kyiv Smart City Hub триває, і презентація присвячена саме ідеї його створення, а також всім концептуально важливим моментам реалізації цього проекту. Організатори відкриті до діалогу і охоче вислухають всі думки, зауваження та очікування від проекту. Неодмінно приходьте – буде цікаво!

Нагадаємо, що на Indiegogo триває краудфандингова кампанія – http://igg.me/at/kyivsmartcityhub. Кожен має можливість взяти безпосередню участь у створенні проекту.

Подія відбудеться в 6-му павільйоні ВДНГ на Академіка Глушкова 1, в приміщенні Barbara Bar VDNH. Спікер: Антон Мойсеєнко, підприємець, громадський діяч, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City, координатор проекту Kyiv Smart City HUB. Сторінка івенту: facebook.com/events/1856760954556428 

Участь у події безкоштовна, а от реєстрація обов’язкова. Форма для реєстрації: bit.ly/1o2dcFm

Leave a Reply