Опубліковані пропозиції ЕС щодо функціонування нової моделі ринку електроенергії в Україні

Energy Community announced the arrangements on the new model of electricity market in Ukraine

Опубліковані пропозиції ЕС щодо функціонування нової моделі ринку електроенергії в Україні

29 жовтня 2015 року Секретаріат Енергетичного Співтовариства опублікував свої пропозиції щодо механізмів функціонування нової моделі ринку електричної енергії в Україні, повідомляє НКРЕКП.

Пропозиції підготовлені експертами Проектного офісу Секретаріату ЕС в рамках виконання Плану-графіку впровадження нової моделі ринку, підтриманого Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Пропозиції були детально опрацьовані фахівцями НКРЕКП, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, ДП «НЕК «Укренерго», ДП «Енергоринок» та розглянуті на Координаційній групі щодо впровадження Плану-графіку.

Даний документ не є проектом нормативно-правового акту. Це описовий документ, що містить більш детальне роз’яснення варіантів побудови нової моделі ринку електричної енергії як на початковому етапі впровадження, так і послідуючого її розвитку, в межах положень проекту Закону України «Про ринок електричної енергії».

Національна комісія бере дані пропозиції за основу для подальшої роботи над розробкою правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку. Документ публікується з метою ознайомлення громадськості, учасників ринку, експертного середовища, інших зацікавлених сторін з візією Енергетичного Співтовариства щодо функціонування ринку електроенергії в Україні.

Leave a Reply