Школа обізнаного киянина навчить, як ефективно управляти багатоквартирним будинком

The SHOCK course in Kyiv will teach how to manage your multi-apartment house

Школа обізнаного киянина навчить, як ефективно управляти багатоквартирним будинком

У столиці запрацює «Школа обізнаного киянина», в якій поширюватимуть знання про управління багатоквартирним будинком. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, повідомляється на офіційному сайті міської влади.

Петро Пантелеєв: “Ми плануємо запустити в роботу «Школа обізнаного киянина», яка працюватиме на трьох рівнях: загальна інформація для всіх мешканців, більш глибинна – для тих, хто планує займатися управлінням, а також на рівні підвищення кваліфікації для тих, хто вже здійснює управління”.

Попередній запис на заняття вже відкрито за посиланням: http://tiny.cc/u1tiby

Від початку року адміністрація міста Києва отримала більше сотні звернень від мешканців багатоповерхівок, які виявили бажання створити ОСББ. Заступник голови КМДА запевняє: місто сприятиме мешканцям будинків, де ще не створено ОСББ, щоб вони могли вільно обирати спосіб управління будинком та обслуговуючі компанії, які здійснюватимуть сервіси у ньому.

“1 липня не стане критичною точкою для киян, які не визначаться з формою управління будинком. Ми створили 10 муніципальних компаній у Києві, які працюють вже понад півтора роки. Якщо мешканців не влаштує призначений управитель, вони зможуть його переобрати, скликавши збори, хоч до 1 липня, хоч через місяць або через рік”, – пояснив Пантелеєв.

І додав, що сьогодні люди також мають вибір: створити ОСББ, приймати кожне рішення окремо через скликання зборів (не створюючи ОСББ) або залишатися на обслуговуванні в ЖЕКах (нині – Центрах комунального сервісу), допоки мешканці не дійдуть згоди між собою і щодо зміни способу управління будинком.

Як відомо, власниками (а точніше, співвласниками) житлового будинку є його мешканці. Якщо бути точними – власники квартир або нежитлових приміщень у будинку, або ж їх часток. Багатоквартирний будинок є спільною власністю, а господарі квартир – співвласниками будинку.

Leave a Reply