Презентація програми Кліматичних Інноваційних Ваучерів (анонс)

Презентація програми Кліматичних Інноваційних Ваучерів (анонс)

14 березня 2017 року о 13:00 в офісі Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) відбудеться презентація програми Кліматичних Інноваційних Ваучерів – нового інструменту фінансової підтримки для компаній, що розробляють або впроваджують інноваційні кліматичні проекти.

Обговорення про Інноваційні Ваучери будуть проводити:

» Шевкі Аджунер, Директор, Голова представництва ЄБРР в Україні
» Сергій Масліченко, Асоційований директор Департаменту енергоефективності Представництва ЄБРР в Україні
» Зінченко Роман, співзасновник ГО Greencubator

Інноваційні Ваучери – проект ЄБРР, який фінансує EU Neighbourhood Investment Facility та адмініструється ГО Greencubator. Вони є інструмент фінансової підтримки українських кліматично-дружніх бізнесів. Завдяки цьому інструменту українські компанії можуть отримати безповоротне фінансування для своїх інноваційних проектів, спрямованих на впровадження або розробку кліматичних технологій задля скорочення викидів парникових газів та зменшення впливу на клімат.

Протягом 2017-2018 років для розробки і впровадження кліматичних технологій українські компанії отримають ваучери на загальну суму EUR 1 000 000. В більшості випадків фінансування одного проекту в рамках інноваційних ваучерів не перевищуватиме EUR 20 000.

Місце проведення: Конференц-зала ЄБРР, Київ, вул. Антоновича, 46-46А, 3 поверх

Для участі в презентації необхідна акредитація. За додатковою інформацією та акредитацією звертайтесь до Ольги Трутень, менеджера з комунікацій ГО Greencubator, +380 63 804 3302, olha@greencubator.info

Leave a Reply