Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ‘2017

7 November 2017 - 9 November 2017

Дата: 07-09.11.2017
Місце: Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр
Реєстрація: на сайті МВЦ
Контакти: +38044 201 1166, +38044 206 8786, e-mail: energo@iec-expo.com.ua
Сайт: http://www.iec-expo.com.ua/uk/eeua-2017.html

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ_big

7-9 листопада 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться спеціалізована виставка ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ‘2017

X Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2017» – ключова подія на території України в області ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Наша країна має вражаючий потенціал ринку регенеративної енергії та «зелених» проектів і має одну з найпрогресивніших законодавчих баз у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. За оцінками експертів, Х Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2017» викликає величезну зацікавленість у професійного товариства, інвесторів і широкого кола фахівців.

Організатором виступає ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а також Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ_big

Одночасно пройдуть такі заходи:

КОМУНТЕХ ‘2017 | Офіційний сайт
Енерго- та ресурсозберігаючі технології, обладнання, матеріали для комунальної теплоенергетики, утримання та експлуатація житлового фонду, дорожньо-будівельна, комунальна техніка, спецтехніка, міський транспорт, технічні засоби організації дорожнього руху, відходи виробництва та споживання, рециклінг, управління полігонами, екологія, благоустрій і комунальне обслуговування міст.

ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА ‘2017 | Офіційний сайт
Екологічний моніторинг, очищення промислових викидів в атмосферу, промислові відходи та їх утилізація, поводження з токсичними відходами, очищення та відновлення грунтів, звукоізоляція та боротьба із шумом, електромагнітні та радіаційні випромінювання. В рамках виставки: СПЕЦЕКСПОЗИЦІЯ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ.

AQUA UKRAINE ‘2017 | Офіційний сайт
Водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, утилізація осаду, насосне обладнання, труби і трубопровідна арматура, автоматизовані системи управління водним господарством, розвідка та видобування підземних вод, технології та системи контролю якості води, охорона водних ресурсів, бутильовані води.

ЄВРОБУДЕКСПО ‘2017 | Офіційний сайт
VII Спеціалізована виставка. Промислове та житлове будівництво, архітектура та ремонт, будівельні технології, матеріали та конструкції, техніка, обладнання, інструмент для будівельних та ремонтних робіт, кліматичне обладнання, джерела опалення та гарячого водопостачання, сантехніка, інтелектуальні технології автоматизації житла, елементи та предмети інтер’єру та декору.

ДОРТЕХЕКСПО ‘2017 | Офіційний сайт
Будівництво, реконструкція, ремонт та утримання доріг, мостів, шляхопроводів; дорожньо-будівельна техніка, спецтехніка, машини та механізми для будівництва та утримання автодоріг; матеріали та технології; автозапчастини та комплектуючі; засоби безпеки дорожнього руху; дорожнє освітлення; кар’єри та заводи; придорожній сервіс; лізингові послуги, оренда дорожньо-будівельної техніки.

Програма спеціалізованих виставок доступна для ознайомлення у форматі PDF.

Чекаємо!

Інформація для відвідувачів

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ

Інформація для потенційних учасників

УМОВИ УЧАСТІ

Organizer

International Exhibition Centre, Kyiv | Міжнародний виставковий центр (МВЦ)
Phone:
+38 (044) 201-1161
Email:
reklama@iec-expo.com.ua
Website:
iec-expo.com.ua

Venue

International Exhibition Centre (IEC) | Міжнародний виставковий центр (МВЦ)
Броварський просп, 15
Kyiv, UA-02660 Ukraine
+ Google Map
Phone:
+38 044 201 11 61
Website:
iec-expo.com.ua