Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Invest Energy Day

20 June 2017 , 09:00 - 18:00 UTC+2

Дата: 20.06.2017 Час: 09:00 UTC+2
Місце: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33 (ТППУ)
Реєстрація: на сайті
Контакти: тел. +38 (050) 399 09 92     e-mail: conference.ryabko@gmail.com
Сайт  http://aew.com.ua/event/invest-energy-day/

20 червня 2017 року в Торгово-промисловій палаті України (м. Київ) відбудеться найбільша в Україні конференція з залучення інвестицій під проекти з альтернативної енергетики «Invest Energy Day».

Класична світова енергетика, що базується на використанні енергії надр Землі, протягом останніх десятиліть важко, але неухильно поступається іншим методам отримання та споживання енергії, які направлені на збереження природних екологічних систем та підтримання належної якості навколишнього середовища.

Найбільш перспективним напрямком розвитку світової енергетики на сьогодні виступає так звана “зелена енергетика”. Головною тенденцією розвитку енергетичної галузі в усьому світі стає використання інженерних рішень та технологій отримання енергії з відновлювальних джерел. Наряду з іншими країнами Європи Україна впевнено стала на шлях пошуку та використання альтернативних джерел енергії. Об’єктивно наша країна має величезний потенціал у цій галузі, перш за все обумовлений привабливою та масштабною територією для розвитку абсолютно всіх джерел відновлювальної енергетики: сонячної, вітряної, гідроенергії, біоенергетики та енергетики в промисловості і ЖКГ.

Перешкодою для багатьох ідей та проектів у цій галузі найчастіше виступає як відсутність безпосередньо фінансування та складність пошуку інвестиційних коштів, так і відсутність знайомства з усім спектром можливостей залучення інструментів фінансування для вибору найбільш відповідного для конкретної задачі.

«Invest Energy Day» відкриває доступ до міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців і представників країн-партнерів з програмами підтримки і розвитку ринку відновлювальної енергетики, енергоефективності та енергоефективного будівництва в Україні. «Invest Energy Day» — це великий обсяг нової та корисної інформації по залученню інвестицій, пошук бізнес-партнерів і відмінна можливість для втілення проектів “зеленої енергетики”.

Захід відбудеться у новій формулі “бізнес-міксера”, що включає у себе конференцію, семінари, мультимедійну зону та воркшоп-платформу для презентації компаній та комунікації учасників.

Organizer

Alternative Energy Week (AEW)
Phone:
+38 (050) 399 09 92
Email:
conference.ryabko@gmail.com
Website:
http://aew.com.ua/

Venue

The Ukrainian Chamber of Commerce and Industry | Торгово-промислова палата України
Velyka Zhytomyrska Str. 33
Kyiv, 01601 Ukraine
+ Google Map
Phone:
+380 44 584-28-24, +380 44 584-28-27 (fax)
Website:
https://www.ucci.org.ua/