Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Круглий стіл “Енергоефективність Тернопільщини: виклики та досягнення в умовах євроінтеграції”

14 December 2018 , 10:00 - 17:00 UTC+2

Дата: 14.12.2018 Час: 10:00 UTC+2
Місце: м.Тернопіль, вул. Грушевського, 8 (Тернопільська ОДА)
Реєстрація: за посиланням
Контакти: тел. +380679875557, e-mail Iryna.Kuropas@gmail.com
Сайт: http://www.institute.lviv.ua/

December_03_12_2018_Тернопільщина_круглий-стіл

Наближається до завершення проект “Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС”.

Проект реалізовується в рамках всеукраїнського проекту “Просування реформ в регіони” Інституту економічних досліджень та політичних консультацій і “Європейської правди”, що фінансується Європейським Союзом в рамках програми “Підтримка громадянського суспільства в Україні”.

Метою проекту є сприяння реалізації проєвропейських реформ в енергетичному секторі шляхом організації обговорення всіма зацікавленими сторонами питань впровадження та моніторингу директив ЄС в сфері енергоефективності та використання альтернативних джерел енергії, а також підвищення поінформованості громадськості стосовно цих питань.

В рамках проекту громадським об’єднанням “Інститут регіонального розвитку” була проведена низка круглих столів в західному регіоні України: у Львові, Ужгороді, Івано-Франківську. На черзі – зустрічі в Чернівцях та Тернополі.

14 грудня 2018 в Тернополі проводитиметься круглий стіл під назвою “Енергоефективність Тернопільщини: виклики та досягнення в умовах євроінтеграції”.

Основна ціль заходу – обмін думками та досвідом для подальшої співпраці представників сил, пов’язаних з різними аспектами сфери енергоефективності. Органи влади і самоврядування, громадські організації, експертне та наукове середовище, міжнародні організації, бізнес та ЗМІ повинні докласти максимум зусиль для вирішення проблем ресурсозбереження на шляху до енергонезалежності нашої країни.

У полі зору учасників будуть різні фінансові механізми, що направлені на підвищення енергоефективності будівель та зменшення енергоспоживання, зокрема, ЕСКО, державні та місцеві програми енергоефективності, використання альтернативних джерел енергії та інші пов’язані питання.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. +380679875557 або e-mail Iryna.Kuropas@gmail.com

Реєстрація учасників за посиланням.

Чекаємо Вас!

Organizer

Institute for Regional Development | ГО “Інститут регіонального розвитку”
Phone:
+380 32 235-79-74
Email:
info@institute.lviv.ua
Website:
http://www.institute.lviv.ua

Venue

Ternopil Regional State Administration | Тернопільська ОДА
вул. Грушевського, 8
Тернопіль, Ukraine
+ Google Map
Website:
http://www.oda.te.gov.ua/