Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kyiv Smart City HubKyiv Smart City Hub

16 February 2016 , 19:00 - 21:00 UTC+2

kyiv-smart-city-hub-opens-2


Ініціатива Kyiv Smart City із задоволенням запрошує на урочисте відкриття Kyiv Smart City Hub – “місця сили” для ідей розбудови розумного міста. Презентація простору запланована на вівторок, 16 лютого о 19:00 у приміщенні Barbara Bar VDNH.

Kyiv Smart City HUB – це унікальний для Києва проект, що покликаний створити умови і надати можливості для розвитку та впровадження smart-рішень на всіх рівнях розбудови Києва як розумного міста. Зокрема, в Хабі буде інкубатор міських проектів, Smart City Школа та купа інших корисних опцій для активної та результативної роботи на благо столиці.

Інноваційний простір розбудовується прямо зараз силами громади на території київського ВДНГ, й агітує всіх киян долучитися до процесу його творення. Будівництво Kyiv Smart City Hub триває, і презентація присвячена саме ідеї його створення, а також всім концептуально важливим моментам реалізації цього проекту. Організатори відкриті до діалогу і охоче вислухають всі думки, зауваження та очікування від проекту. Неодмінно приходьте – буде цікаво!

Нагадаємо, що на Indiegogo триває краудфандингова кампанія – http://igg.me/at/kyivsmartcityhub. Кожен має можливість взяти безпосередню участь у створенні проекту.

Подія відбудеться в 6-му павільйоні ВДНГ на Академіка Глушкова 1, в приміщенні Barbara Bar VDNH. Спікер: Антон Мойсеєнко, підприємець, громадський діяч, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City, координатор проекту Kyiv Smart City HUB.

Участь у події безкоштовна, а от реєстрація обов’язкова. Форма для реєстрації: bit.ly/1o2dcFm

Карта розташування павільйону на ВДНГ:

Details

Date:
16 February 2016
Time:
19:00 - 21:00
Event Categories:
,
Event Tags:

Venue

Kyiv Smart City Hub
Київ, Ukraine + Google Map