Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

SEF-2017 KYIV

9 October 2017 - 11 October 2017

Дата: 09-11.10.2017
Місце: м. Київ, Паркова дорога 16а (Конгресно-виставковий центр “Парковий”)
Реєстрація: за посиланням
Контакти: (044) 383-03-56
Сайт: sefkyiv.com

Офіційний банер заходу

З 9 по 11 жовтня 2017 р. у конгресно-виставковому центрі «Парковий» (Київ) пройде найбільший у Східній Європі бізнес-захід, присвячений новітнім енергетичним технологіям, відновлювальним джерелам енергії та енергоефективності: 9-й Міжнародний Форум та Виставка Сталої Енергетики SEF-2017 KYIV

За останні дев’ять років SEF KYIV підтвердив свій статус найавторитетнішої та найбільшої бізнес-платформи, присвяченої сталій енергетиці Східної Європи, участь у якій традиційно включена найбільшими ринковими гравцями до своїх робочих графіків. SEF KYIV пропонує високоякісну робочу програму, унікальну галузеву аудиторію, видатних спікерів та виняткові можливості для ділових комунікацій.

Участь у SEF KYIV традиційно приймають власники та топ-менеджери компаній, які зацікавлені у розвитку інвестиційних енергетичних проектів у промисловості та муніципальному секторі, сонячній енергетиці, вітроенергетиці, біоенергетиці та інших галузевих напрямках.

Цього року SEF-2017 KYIV буде проходити у 3-денному форматі:

  • 9-10 жовтня проходитиме конференція;
  • 10-11 жовтня відбуватиметься виставка.

Вперше у 2017 р. складовою частиною SEF KYIV стане Tech Energy Competition – SEF AWARDS — конкурс проектів сталої енергетики у Східній Європі.

Важливою складовою SEF KYIV також є програма зустрічей B2B за попередньо затвердженим розкладом.

Протягом трьох днів на SEF-2017 KYIV будуть представлені та обговорені останні законодавчі зміни та ініціативи в Україні та інших країнах Східної Європи в контексті глобальних змін світової енергетичної карти та останніх технологічних досягнень.
Технологічна частина заходу також буде представлена з боку головних ринкових гравців рішеннями для промислового сектору, комунального господарства, а також приватних домогосподарств.

SEF KYIV — це одна з найкращих подій цього року для компаній, які працюють в напрямках традиційної чи відновлювальної енергетики та енергоефективності, а також для підприємств і приватних домогосподарств, які зацікавлені у впроваджненні новітніх технологій для підвищення енергоефективності та розвитку нових бізнес-проектів у енергетичній сфері.

Крім того, 10 та 11 жовтня під час SEF-2017 KYIV буде проведено комплекс навчальних семінарів для малих підприємців та домовласників, що будуть присвячені рішенням у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики, які дозволять не лише зменшити рахунки за енергоресурси, але і почати власний стабільний бізнес.

Організатором SEF-2017 KYIV є Центр Іноваційного Бізнесу.

Станьте учасником SEF-2017 KYIV та приєднуйтесь до всесвітньо відомих експертів, учасників міжнародного ринку сталої енергетики, постачальників найсучасніших технологічних рішень у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики: всіх особистостей, які своєю діяльністю та досягненнями активно змінюють енергетичний ландшафт Східної Європи. Саме тут починаються проекти сталої енергетики.

Інформація для відвідувачів

ПРОГРАМА

Інформація для потенційних учасників

УМОВИ УЧАСТІ

Details

Start:
9 October 2017
End:
11 October 2017
Event Categories:
,
Event Tags:
,
Website:
http://sefkyiv.com

Organizer

IBCentre | Центр Інноваційного Бізнесу
Phone:
+44 207 442 55 55, +38 044 383 03 56
Email:
info@ibcentre.org, cisolar@ibcentre.org, sef@ibcentre.org
Website:
www.ibcentre.org

Venue

Congress and Exhibition Center “Parkovy” | Конгресно-виставковий центр “Парковий”
Паркова дорога, 16A, Київ, 02000
Kyiv, 01601 Ukraine
+ Google Map
Phone:
+38 044 594-88-88
Website:
parkovy.info