Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

В Чернівцях буде проведений “круглий стіл”, присвячений енергоефективності

12 December 2018 , 12:00 - 17:00 UTC+2

Дата: 12.12.2018 Час: 12:00 UTC+2
Місце: м.Чернівці, вул.вулиця Грушевського, 1 (Чернівецька ОДА)
Реєстрація: за посиланням
Контакти: тел. +380679875557, e-mail Iryna.Kuropas@gmail.com
Сайт: http://www.institute.lviv.ua/

Чернівці-круглий-стіл

12 грудня 2018 в Чернівцях проводитиметься круглий стіл під назвою “Енергоефективність Чернівецької області: виклики та досягнення в умовах євроінтеграції”.

Останні роки для України є роками активного просування до енергонезалежності. Тому зменшення споживання енергоресурсів, особливо в бюджетних організаціях, є пріоритетним завданням для всіх регіонів нашої країни.

Органи влади в різних областях України реалізують проекти, застосовують державні та місцеві програми та використовують різні фінансові механізми, зокрема, ЕСКО, що направлені на підвищення енергоефективності будівель та зменшення енергоспоживання.

В свою чергу громадські організації все активніше починають брати на себе моніторинг стану реалізації діючих програм з енергоефективності та оцінювання динаміку параметрів енергозбереження регіону.

Так, з метою покращення стану справ в області, громадське об’єднання “Інститут регіонального розвитку” готується провести круглий стіл “Енергоефективність Чернівецької області: виклики та досягнення в умовах євроінтеграції”. Захід проходитиме в рамках проекту “Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС”, який, в свою чергу, реалізовується в рамках всеукраїнського проекту “Просування реформ в регіони” Інституту економічних досліджень та політичних консультацій і “Європейської правди”, що фінансується Європейським Союзом в рамках програми “Підтримка громадянського суспільства в Україні”.

Передумова успішного результату – співпраця представників різних сил, пов’язаних з усіма аспектами енергоефективності: органів влади і самоврядування, громадських організацій, експертного та наукового середовища, міжнародних організацій, бізнесу та ЗМІ. Обмін думками та досвідом, помножений на законодавчу основу, допоможе створити базу розвитку регіону на наступні роки, що спирається на енергоефективне функціонування та забезпечує збереження енергоресурсів.

Чекаємо Вас!

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. +380679875557 або e-mail Iryna.Kuropas@gmail.com

Реєстрація учасників за посиланням.

 

Details

Date:
12 December 2018
Time:
12:00 - 17:00
Event Category:
Event Tags:
,

Organizer

Institute for Regional Development | ГО “Інститут регіонального розвитку”
Phone:
+380 32 235-79-74
Email:
info@institute.lviv.ua
Website:
http://www.institute.lviv.ua

Venue

Chernivtsi Regional State Administration | Чернівецька ОДА
1, Hrushevskogo st.
Chernivtsi, Ukraine
+ Google Map
Phone:
(0372) 55-15-89
Website:
https://bukoda.gov.ua/