Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

V спеціалізована виставка «Екологія підприємства ‘2017»

7 November 2017 - 9 November 2017

Дата: 07-09.11.2017
Місце: Броварський проспект, 15, Київ, Міжнародний виставковий центр
Реєстрація: на сайті
Контакти: tel.: +38 (044) 201-11-54, 201-11-62
e-mail: ecology@iec-expo.com.ua
Сайт: http://www.iec-expo.com.ua/uk/ecoua-2017.html

ЕКОЛОГІЯ-ПІДПРИЄМСТВА_big

7-9 листопада 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15, Київ) відбудеться V спеціалізована виставка «Екологія підприємства ‘2017»

Основна мета виставки: впровадження новітніх науково‑технічних природоохоронних досягнень на виробництві з метою забезпечення екологічної безпеки навколишнього природного середовища.

Орієнтуючись на прийняті міжнародні норми, що обмежують забруднення навколишнього середовища, в Україні постала гостра необхідність удосконалення сфери поводження з відходами полімерних матеріалів та гумовотехнічних виробів. Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку з цим тематика виставки доповнена новим розділом: Переробка відходів полімерів та гумовотехнічних виробів.

Запрошуємо промислові та комерційні підприємства різних сфер діяльності поділитися своїми досягненнями та представити продукцію, відповідну таким тематичним напрямкам:
– екологічний моніторинг та методики оцінки забруднення навколишнього природного середовища;
– системи очищення промислових викидів у повітря;
– поводження з твердими промисловими відходами та їх утилізація (технології, техніка та обладнання);
– переробка та утилізація відходів полімерів та гумовотехнічних виробів (техніка та обладнання);
– методи очищення та відновлення ґрунтів;
– технології звукоізоляції, боротьба з шумом та вібрацією;
– контроль за електромагнітним та радіаційним випромінюванням;
– поводження з токсичними і радіологічними відходами;
– екологічно безпечні технології та виробництва;
– екотранспорт.

У рамках виставки передбачено проведення конференцій, семінарів, «круглих столів», присвячених актуальним правовим, технічним та фінансовим питанням екологічної ситуації в Україні, міжнародному досвіду і співробітництву, а також перспективам розвитку технологій, пов’язаних з охороною навколишнього природного середовища.

Організатором виступає ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України.

ECO_ukr

Одночасно пройдуть такі заходи:

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ‘2017 | Офіційний сайт

X Міжнародна спеціалізована виставка відновлюваної енергетики. Альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК.

AQUA UKRAINE ‘2017 | Офіційний сайт
Водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, утилізація осаду, насосне обладнання, труби і трубопровідна арматура, автоматизовані системи управління водним господарством, розвідка та видобування підземних вод, технології та системи контролю якості води, охорона водних ресурсів, бутильовані води.

КОМУНТЕХ ‘2017 | Офіційний сайт
Енерго- та ресурсозберігаючі технології, обладнання, матеріали для комунальної теплоенергетики, утримання та експлуатація житлового фонду, дорожньо-будівельна, комунальна техніка, спецтехніка, міський транспорт, технічні засоби організації дорожнього руху, відходи виробництва та споживання, рециклінг, управління полігонами, екологія, благоустрій і комунальне обслуговування міст.

ЄВРОБУДЕКСПО ‘2017 | Офіційний сайт
VII Спеціалізована виставка. Промислове та житлове будівництво, архітектура та ремонт, будівельні технології, матеріали та конструкції, техніка, обладнання, інструмент для будівельних та ремонтних робіт, кліматичне обладнання, джерела опалення та гарячого водопостачання, сантехніка, інтелектуальні технології автоматизації житла, елементи та предмети інтер’єру та декору.

ДОРТЕХЕКСПО ‘2017 | Офіційний сайт
Будівництво, реконструкція, ремонт та утримання доріг, мостів, шляхопроводів; дорожньо-будівельна техніка, спецтехніка, машини та механізми для будівництва та утримання автодоріг; матеріали та технології; автозапчастини та комплектуючі; засоби безпеки дорожнього руху; дорожнє освітлення; кар’єри та заводи; придорожній сервіс; лізингові послуги, оренда дорожньо-будівельної техніки.

Інформація для відвідувачів

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ

Інформація для потенційних учасників

УМОВИ УЧАСТІ

Details

Start:
7 November 2017
End:
9 November 2017
Event Category:
Event Tags:
,
Website:
http://www.iec-expo.com.ua/uk/ecoua-2017.html

Organizer

International Exhibition Centre, Kyiv | Міжнародний виставковий центр (МВЦ)
Phone:
+38 (044) 201-1161
Email:
reklama@iec-expo.com.ua
Website:
iec-expo.com.ua

Venue

International Exhibition Centre (IEC) | Міжнародний виставковий центр (МВЦ)
15 Brovarskoy Ave.
Kyiv, UA-02660 Ukraine
+ Google Map
Phone:
+38 044 201 11 61
Website:
iec-expo.com.ua